Weekprogramma

ACTIVITEITTIJDCURSUSLEIDERAANMELDENAANMELDEN
Maandag
Koersbal14.00 - 16.00Jannie BosseTijdens Koersbalnvt
Koor "Ontroerend Goed"20.00 - 21.30Ronald VesteringRonald Vestering voorzitterrj.vestering@quicknet.nl
Harmonie Soli Koog-Zaandijk opleidingsorkest 19.30 - 20.00 extra oefenen
Paulijn de BruijnePaulijn de Bruijne voorzitterpaulijn@versatel.nl
Harmonie Soli Koog-Zaandijk 20.00 - 22.30 Paulijn de BruijnePaulijn de Bruijne voorzitter
paulijn@versatel.nl
Accordeonorkest "Con Piacere"20.00 - 22.00Ruud PlompRuud Plomp secretarisr.plomp@online.nl
Dinsdag
Engelse conversatie 09.00 - 10.30Cora WesterEvean cursusbureau088-3833397
Engelse conversatie10.45 - 12.15Cora WesterEvean cursusbureau088-3833397
Yoga08.45 - 09.45Charlotte TruijensEvean cursusbureau088-3833397
Yoga09.50 - 10.50Charlotte TruijensEvean cursusbureau088-3833397
Klaverjassen14.00 - 16.30Han ScheltusWormerveerse Ouderen Gemeenschap
k.scheltus@chello.nl
Videoclub Zaanstreek Noord19.30 - 23.00Niek MannesSecretaris VZNinfo@videoclubzaanstreeknoord.nl
Woensdag
Woensdag Marktdag
Go For Fit10.15 - 11.15Hedy de WitHedy de Witmoving-on@live.nl
Spreekuur Wijkagent14.00 - 15.00 Damiën Postma en Jeroen Meeldyk
Weight Watchers18.15 - 20.45Stephanie SchreutelkampStephanie Schreutelkamps_schreutelkamp@hotmail.com
Yoga20.00 - 21.00 Martine Veenendaal Evean cursusbureau088-3833397
Donderdag
Engels gevorderd09.00 - 10.30Cora WesterEvean cursusbureau088-3833397
Sport en Beweging09.30 - 10.30Tiny ManakEvean cursusbureau088-3833397
Sport en Beweging11.00 - 12.00Tiny ManakEvean cursusbureau088-3833397
Sjoelen14.00 - 16.00Jannie BosseJannie Bosse
Badminton14.00 - 16.00Elizabeth GuytElizabeth Guytelizabethguyt@hotmail.com
Body Shape19.30 - 20.30Yvonne RoosYvonne Roosyrm@upcmail.nl
Gitaarleshalf uur donderdagavondLex HorstLex Horstguitar@lexhorst.com
Vrijdag
Body Fit09.00 - 10.00Marianne van DoornEvean cursusbureau088-3833397
Body Fit10.00 - 11.00Marianne van DoornEvean cursusbureau088-3833397
Senioren Fit11.15 - 12.15Marianne van DoornEvean cursusbureau088-3833397
Chinees schilderen13.30 - 15.30 Ruomei TanEvean cursusbureau088-3833397
Zaterdagmorgen
Schaken, Rummykub, dammen08.30 - 12.00John Pasman John Pasman06-31584923
Zondagmorgen
Agrupacion Espanola10.00 - 14.00Antonio BurgosLoop even binnen!
in ons maandprogramma vindt u een overzicht van al onze vaste activiteiten voor het seizoen 2018/2019.